Naše Historie

Roky 2012 - 2014

S Airsoftem jsme začali zhruba v řijnu 2012, do té doby jsme přišli s nápadem založit vlastní airsoftový tým. S tím nápadem přišel Derenal a dále se o tom přemýšlelo až se konečně Spyro rozhodl a založili jsme ho. V tu dobu se psal už rok 2013 a byl únor. Začali jsme ve třech, poté se počet rozrostl na šest, ale moc úspěšní jsme nebyli. Měli jsme jen jednen sraz (5.3. 2013) a pak již žádný nebyl. Vedení týmu rozhodlo čtyři členy za nezájem vyhostit z našeho týmu, ale to nebyl jediný důvod; hlavním důvodem byly v první řadě výmluvy, př. ,,Já nemám čas" , ,,Nemám čím střílet" nebo ,,Mám pokaženou zbraň".

Rok 2015

Na začátku roku 2015 se k nám začali přidávat další a další lidé. Naše akce začaly být větší, častější a zábavnější. Toho léta se Spyro a Derenal zúčastnili jakožto instruktoři dětského airsoftového tábora v Kunčicích pod Ondřejníkem, který pořádá společně s mnoha dalšími tábory každoročně Agentura Tapaza. 28. září jsme uspořádali zatím největší akci co do té doby byla. Začali jsme spolupracovat s dalším airsoftovým týmem z třinecka, se Smilovickou Bojovou Oraganizací (dále jen SBO). Na konci sezóny 2015 náš tým čítá víc jak 12 členů.

Rok 2016

Sezónu jsme započali hned v lednu, kdy nás SBO pozívalo do Smilovic. Navštívili jsme Bunkr 59 ve Frýdku-Místku. Již je léto a námi plánované akce se přesouvají na podzim. Máme za sebou polovinu sezóny a spoustů skvělých akcí z okolí. Opět jako před rokem se Spyro a Derenal účastnili jako instruktoři dětského airsoftového tábora co pořádá s mnoha dalšími tábory agentura Tapaza v Kunčicích, letos nově i na horské chatě Zvonice v Kořenově (Jizerské hory). Chata Zvonice je letos nové táborové středisko Tapazy. Po roce na den přesně 28. září jsme opět uspořádali akci, která byla velmi úspěšná a uvažujeme o stejném datu na rok 2017.

Rok 2017

Pro pěkný začátek nového roku, jsme se sešli ve Frýdku v Bunkru 59.